Firma GEONAV Usługi Geodezyjne Grzegorz Ćmiel to gwarancja rzetelnie i terminowo zrealizowanego zlecenia. Wszystkie prace realizujemy zgodnie z restrykcyjnymi wymogami polskiego prawa w zakresie inwestycji i nieruchomości. Posiadamy niezbędne uprawnienia w dziedzinie geodezji i kartografii oraz uprawnienia operatora bezzałogowego statku lotniczego UAV (drona). Nasze doświadczenie w połączeniu z nowoczesnym sprzętem pomiarowym gwarantują spokój i bezpieczeństwo Państwa inwestycji.

Usługi geodezyjne to dla nas duża odpowiedzialność, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W swojej pracy wyznajemy zasadę, że dobrze zrealizowane zlecenie to korzyść dla Państwa, jak również dla naszej firmy.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt.

 

 

Obszar naszego działania to przede wszystkim: geodezja Dąbrowa Górnicza, geodezja Sosnowiec, geodezja Katowice, geodezja Chorzów, geodezja Mysłowice, geodezja Będzin, geodezja Tychy, geodezja Mikołów, geodezja Gliwice, geodezja Olkusz. Jesteśmy również otwarci na podjęcie współpracy na terenie całego kraju.